BARTOSZ ŻUKOWSKI

Polski aktor. Absolwent warszawskiego Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty. Zagrał w przeszło trzydziestu produkcjach filmowych. Debiutował w 1992 roku w filmie „Pierścionek z orłem w koronie”. Zyskał popularność jako odtwórca roli Waldka Kiepskiego w serialu telewizyjnym „Świat według Kiepskich”. Wielki obrońca zwierząt.

PAWEŁ SWINARSKI

Pan Paweł Svinarski @dla_pieniedzy. Twórca i prowadzący polski, finansowy kanał „Dla Pieniędzy’’, w którym wyjaśnia zagadnienia oraz zależności rządzące światem pieniędzy. Twierdzi: ,,Nie ma tematów trudnych, są tylko te źle przedstawione’’. Pokazuje, że o nudnych procesach finansowych, można opowiadać w interesujący sposób.
Prezentuje materiały i treści w sposób przystępny, z dużą lekkością, empatią, gracją oraz dystynkcją. Łączy pasję z karierą zawodową, zdobywając serca przedstawicieli wszystkich pokoleń. Człowiek sukcesu. Dzięki stylowości przekazu zmienia obecny świat, edukuje, określa standardy, kreuje nową rzeczywistość. Wyznacza kierunki rozwoju. Pomaga młodym ludziom, w wykorzystaniu współczesnych możliwości. Bardzo otwarty, miły oraz przyjazny. Pełen szyku i elegancji. Erudyta, z łatwością ekspresji oraz uśmiechu. Obecnie jedna z ciekawszych postaci polskiego internetu. Jego materiały obejrzano 150 mln razy, liczba subskrybentów przekroczyła 770.000!
Profesjonalizm, talent oraz kompetencje Pana Pawła, docenili – Old Spice, Oral-B, Millennium Bank, Revolut, BNP Paribas, Volkswagen, Skoda, Nationale Nederlanden, PZU, PEKAO SA, LG, Lenovo i wielu innych Partnerów Biznesowych.

 

URSZULA GROTYŃSKA

Studentka czwartego roku prawa, swego czasu montażystka odcinków na kanale ,,Dla Pieniędzy”. Laureatka pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie na reportaż o Sybirakach. Absolwentka liceum, znajdującego się w pierwszej 25-tce najlepszych w Polsce. Liczna laureatka ogólnopolskich konkursów z dziedzin wokalno-aktorskich, matematycznych i sportowych. Miłośniczka jazdy konnej i zdrowego stylu życia. Wschodząca gwiazda Instagrama, posiadająca zaangażowaną grupę odbiorców. Na swoich social mediach propaguje zdrowy styl życia, tematy urodowe i naturalność.

JANUSZ GOŁYŃSKI

Specjalista od relaksacji, autohipnozy, hipnoterapii i hipnozy. Certyfikowany trener NLP i Hipnozy, od 17 lat, w ramach działalności placówki Centrum Rozwoju Osobistego, prowadzi szkolenia i doradztwo zakresie biznesu, rozwoju osobistego, czytania fotograficznego oraz Hipnozy. Dzięki działalności i edukacji za pomocą autorskich oraz innowacyjnych programów terapeutycznych min. np. ,, Szczepionka na Stres’’, pomaga ludziom w przezwyciężaniu słabości, lęku, strachu, w walce z bólem, nałogami, porażkami, depresją zahamowaniem i ograniczeniami, przywraca utraconą radość, siłę i równowagę. Wykorzystując przy tym tylko i aż, ogromne możliwości ludzkiego umysłu oraz potęgę działania podświadomości. Prowadzi warsztaty oraz wykłady między innymi dla: Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytety Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Często gości w Mediach – w telewizji, radio i prasie- omawia i pokazuje metody nowoczesnej relaksacji i hipnozy.

PIOTR PROKOP

Bokser i Aktor.
Grał m.inn. w filmach i serialach: Ojciec Mateusz, Botoks, Pitbull, Lekarze, Na dobre i na złe, Odwróceni, Daleko od noszy, Kryminalni, Na Wspólnej, Wiedźmin, Złotopolscy, Klan.

NOEMI

Justyna Noemi @noemisparkle
Królowa pięknego makijażu i stylizacji. Artystka wizażu, malowania ciała oraz papieru.
Od dziecka tworzy – pisze, maluje i maluję się, kreując wspaniałe dzieła i inspiracje.
Zajmuje się vlogami, prowadzi kanał na YouTube, profile w Social Mediach, bierze udział w licznych konkursach i plebiscytach, pokazuje makijaż, edukuje oraz zaprasza do oglądania swoich prac. Pani Justyna Noëmi @noemisparkle, jedna z najbarwniejszych polskich beauty influencerek, która nie boi się eksperymentować, nie tylko z makijażem, ale też kolorami włosów. Obecnie tworzy halloweenowe makijaże, w którym jest zupełnie nie do poznania.

JAKUB KUROŃ

Jakub Kuroń – Szef Kuchni.

@gotuj_z_kuroniem_jakub_kuron

Jakub Kuroń jest zawodowym kucharzem, szefem kuchni, od wielu lat prowadzi szkolenia, warsztaty i pokazy kulinarne. Pobudza wyobraźnię, wyznacza trendy kulinarne, mobilizuje do szukania nowych smaków, zachęca do ogólnego rozwoju. Poprzez działanie, prospołeczną postawę, tworzone materiały, receptury swoich dań, diet, a także osobiste publikacje min. z wizyt u stomatologa, mobilizuje innych do dbania o swoje zdrowie i poprawę jakości życia.

MAGDALENA NAROŻNA

Magdalena Narożna @madzia_pim liderka i gwiazda Zespołu Piękni i Młodzi, która wniosła ten wyjątkowy nastrój do naszej kliniki Acrodent.

Zespół Piękni i Młodzi powstał w 2012, obecnie jest w czołówce gwiazd, koncertuje w całej Polsce, w tym również w USA. Pani Magdalena jest jego głównym oraz najbardziej charyzmatycznym ogniwem. Daje siłę i moc. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.

Jej bardzo ciekawy, o wyjątkowej barwie głos, ognisty temperament, słowiańska uroda nadają blasku oraz pazura formacji Piękni i Młodzi.

Okazało się również, że poza pracą w muzyce i działalności na scenie Pani Magdalena, jest wytrwałym w dążeniu do celu sportowcem, a także Naszą koleżanką po fachu.

Będąc nastolatką nosiła aparat ortodontyczny, co sprawiło, że zainteresowała się stomatologią.

Pani Magdalena twierdzi:

„Piękno i młodość się zawsze nosi w sobie, dlatego mam nadzieję, że serce będzie zawsze gorące i to będzie mnie utrzymywało, żeby oddawać się tej swojej pasji’’.

 

KAMIL HASSAN

Kamil Hassan jest jednym z najmłodszych zawodników walczących podczas gali Fame MMA.

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA ale także w innych dyscyplinach sportowych jak boks i kick-boxing, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów.

Pochodzi z Krosna. Ze sportem jest związany już od najmłodszych lat. Ciężkie treningi i wymagający styl życia nie są dla niego niczym nowym i nie stanowią najmniejszego problemu.

Kamil Hassan odnosił duże sukcesy w karate. Między innymi, brał udział w Mistrzostwach Europy. Jest brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów z 2016 roku w konkurencji kumite oraz zdobywcą pierwszego miejsca w kata oraz kumite w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Kyokushin Karate. Swoją przygodę z karate rozpoczął w wieku 11 lat.

Paweł „TRYBSON” Trybała

Bohater 1 edycji programu „Warsaw Shore”. W MMA zadebiutował w 2015 r. FFF 1 gali MMA, na której walczyli polscy celebryci, w walce wieczoru pokonał Marcina Najmana przez TKO w pierwszej rundzie po upływie 41 sekund. Na drugiej gali tej organizacji znokautował Damiana Kostrzewa w drugiej rundzie. W 2020 zadebiutował w FEN.

Prowadzi z żoną Elizą projekt „Trenuj z Elizą i Trybsonem” – to coś więcej, niż zwykły plan i dieta. Ten projekt to przede wszystkim nadzór i opieka nad całą przemianą.

Dzisiaj dumny ojciec dwóch wspaniałych córek, mąż i przede wszystkim głowa rodziny i sportowiec.

 

MICHAŁ GAŁA

Michał Gała – wziął udział w ósmej edycji popularnego telewizyjnego reality show Top Model. W 2021 roku zadebiutował na gali FAME MMA 10.

Regularnie publikuje materiały na Instagramie, YT i TikTok. Pasjonuje się ćwiczeniami na siłowni, ponadto lubi biegać i nagrywać śmieszne filmiki, które następnie pojawiają się w sieci i rozbawiają wielu internautów. Pozytywny, otwarty i zawsze uśmiechnięty.

 

MICHAŁ SAKOWSKI – SAKER WK

Michał Sakowski – Saker – na Instagramie znany jako @sakerwk.

W „Fundamentach Treningu Siłowego Kobiet i Mężczyzn” określa się jako jedna czwarta projektu Warszawski Koks.

Jest magistrem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego – kierunek wychowanie fizyczne ze specjalizacją w gimnastyce korekcyjnej oraz trenerem koszykówki. Ukończył także studia podyplomowe na AWF w Katowicach na kierunku przygotowanie motoryczne w sportach zespołowych. Ukończył też kurs Functional Movement Screening System. Interesuje się: biomechaniką, kinezjologią, fizjoterapią, treningiem siłowym, fizjologią i teorią sportu.

Człowiek pełen pogody ducha, spokojny i uśmiechnięty.

     

KAROLINA BRZUSZCZYŃSKA – Way of Blonde

Karolina Brzuszczyńska – Way of Blonde – jest trenerką personalną, modelką, instagramerką, youtuberką, influencerką, tiktokerką i zawodniczką sportów walki w FAME MMA. Ze swoją partnerką Agnieszką Skrzeczkowską (Maschines) prowadzą kanał na YouTube o nazwie „Power Girls”.

Jest posiadaczką przepięknego uśmiechu. Jest bardzo pogodna i pozytywnie nastawiona do świata.

Zwyciężczyni FAME MMA. Tutaj z naszym ochraniaczem na zęby.

  

DAGMARA SZEWCZYK

Dagmara Szewczyk – @dagmara_szewczyk – bardzo barwna postać posiadająca wiele wcieleń.

Jest znana jako beauty influencer, ring girl, modelka, fighter FAME MMA, youtuberka, instagramerka, tiktokerka, trener personalny a także tancerka twerk.

Jej motto to: „Żyj chwilą i czerp z każdego dnia jak najwięcej”. Dagmara to wulkan energii i codziennie nowych pomysłów. Zaskakuje fanów każdego dnia.  Nie każdy potrafi za nią nadążyć.  Zawsze wesoła, uśmiechnięta i radosna.

GRZEGORZ GARGAS

Gargas Grzegorz – wychowanek szkoły aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Bohater serialu “Lombard. Życie pod zastaw” – Jacek „Jaca” Wachowicz.

ROBERT ORZECHOWSKI – ROBERCIK_DYNAMIT

Robert Orzechowski – Robur WK – na Instagramie znany jako @robercik_dynamit. Robur to kulturysta, trener personalny i współzałożyciel Warszawski Koks, a także Dzik.. Oprócz niego, do WK należą również Owca, Ponczek oraz Saker. Fan sportowych treści, challangów i różnego rodzaju wyzwań. Jest wicemistrzem Polski w martwym ciągu i na ławie. Wystąpił z powodzeniem w High League.

 

JAN i ANETA KUROŃ

Jasiek Kuroń – kucharz – szef kuchni – gotowanie ma w genach. Autor kulinarnej ekonomii, ambasador banków żywności. “Gotuję, bo nic innego nie sprawia mi tak wielkiej frajdy w życiu”. Uczył się gotować m.in. w szkole kulinarnej Le Cordon Bleu w Londynie. Gotuje na antenie Dzień Dobry TVN i prowadzi kanał KUROŃ.TV na youtube.

 

Aneta Kuroń. Żona Jana Kuronia również profesjonalnie zajmuje się gotowaniem, a dokładniej słodkościami. Uczyła się cukiernictwa w Le Cordon Bleu w Londynie. Gotuje i piecze w Kuchni Kuronia. Pprowadzi pokazy oraz warsztaty kulinarne samodzielnie i z mężem. Studiuje dietetykę w „Instytucie Żywności i Żywienia”. Ukończyła prawo i jest radcą prawnym. Występuje w telewizji, gotując wraz z mężem. Jest ekspertką kulinarną dwutygodnika TINA.

Pacjenci